FOCUS RF talus

FOCUS RF talus® jest urządzeniem, które wykorzystuje działanie najbardziej na dzisiejsze czasy zaawansowanej technologicznie bipolarnej fali radiowej o mocy 7 MHz. Między innymi dlatego efekt jest natychmiastowy i od razu widzimy go w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia skóry.  Ponieważ mamy do wykorzystania 10 programów zabiegowych, to zabiegi urządzeniem FOCUS RF talus® możemy wykonywać na każdej strefie ciała i twarz, a przy tym również przez 12 miesięcy w roku. Działanie tego urządzenia jest zupełnie bezbolesne i bezpieczne dla klienta i operatora.

FOCUS RF talus

FOCUS RF talus® jest urządzeniem, które wykorzystuje działanie bipolarnej fali radiowej o mocy 7 MHz. Działanie tego urządzenia jest zupełnie bezbolesne i bezpieczne. Efekt jest natychmiastowy, od razu widzimy go w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia skóry. Zabiegi urządzeniem FOCUS RF talus® możemy wykonywać na każdej strefie ciała. Mamy do wykorzystania 10 programów zabiegowych na twarz i ciało.

Głowice zabiegowe

FOCUS RF talus posiada 4 głowice zabiegowe do wykorzystania na każdej części twarzy i ciała

Głowica FOCUS RF talus - do twarzy

TWARZ

Głowica do zabiegów kosmetycznych na twarz, wykorzystująca bipolarne fale radiowe. Posiada wbudowaną funkcję chłodzenia aby zabieg był bezbolesny i przyjemny.

Focus RF talus - ultradzwieki

ULTRADŹWIĘKI

Podczas wykonywania zabiegów z wykorzystaniem oryginalnych kosmetyków FOCUS RF talus, głowica umożliwia wprowadzenie składników aktywnych w głąb skóry

Focus RF talus - Głowica do ciała

CIAŁO

Duża głowica z falami RF przeznaczona do większych powierzchni ciała: uda, brzuch pośladki. Odpowiednio wyprofilowany, ergonomiczny kształt ułatwia wykonywanie zabiegu.

Focus Talus - Głowica okolice oczu

OCZY

Najmniejsza głowica do okolic oczu posiada wymienne końcówki, które pozwalają opracować w komfortowy sposób delikatną skórę powiek i pod oczami. Idealnie nadaje się również do zabiegów na dłonie

DOTYKOWY EKRAN

Ponieważ FOCUS posiada duży, 15 calowy, dotykowy ekran umożliwia to szybką i wygodną zmianę parametrów pracy urządzenia kosmetycznego.

Nasze Urządzenia

Poniżej prezentujemy gamę naszych niezawodnych urządzeń kosmetycznych, które dają gwarantowane efekty już po pierwszym zabiegu!

Napisz lub zadzwoń

Z pewnością masz do nas wiele pytań. Zachęcamy Cię do kontaktu, a odpowiemy na wszystkie z nich.

POLECAMY SIĘ !